Kabáty, se kterými budete sexy

Zimní těhotenská móda

Už jste se podívali do svého šatníku? Pokud ano, tak jste určitě zjistili, že je třeba ho trošku pozměnit a jak ne, tak se přesvědčte o tom, že by bylo dobré dokoupit si nějaké módní módní novinky. Poradíme vám, co se nosí.

Trendy v zimním těhotenském oblečení

Dámská móda si letos nechala otevřené zadní dvířka a uspokojuje svojí pestrostí náročné ženy moderny, ale i milovnice klasiky. Těhotenské kabáty , dámská obuv , spodní těhotenské prádlo , to vše podléhá novým trendům.

  • Potisk

Různých potlačí a otisků je v letošní kolekci více než požehnaně. Najdete je snad ve všech kolekcích a to od malých teček přes střepy, až po odvážné květiny.

  • Volánky a ozdoby

Zatímco světové trendy čím dál tím častěji spojují módu obou pohlaví, někteří návrháři si stále uchovávají ženskost a dbají na to, aby byla zachována. A to je důležité zpráva pro ty ženy, které se neztotožňují s pánským stylem a raději zůstávají věrné ženskosti a jemnosti. Záhyby, volánky a roztomilé a krásné výšivky,

Dodávají letošní módě romantický styl.

  • Kožešina

Stejně jako pletené těhotenské oblečení, i kožešina je ideálním materiálem pro zimní období. 
Navíc vypadá velmi elegantně. Díky těžký bojem s ochránci zvířat začali návrháři používat stále více umělé kožešiny.

Nohy trendy a v teple

Pokud chcete, aby vám zimní boty dobře a dlouho sloužily, neměli byste podceňovat jejich výběr. Než si vyberete ten či onen pár, nezapomeňte se zamyslet nad několika otázkami. Jejich zodpovězení vám jistě usnadní rozhodování, zda si koupit kozačky, sněhule nebo kotníkové boty. Dámská obuv i letos nabízí možnosti ve všech variacích a typech – nic nezkazíte širokým podpatkem a klasikou, kozačkami do výšky kolen.

Na Vánoce si můžete dopřát i potěšení jako spodní prádlo , které určitě ocení i váš partner.