Sportovní kočárky Tako

Sportovní kočárky Tako

Když se vám narodí děťátko, investujete hlavně do dobrého hlubokého kočárku, pro radost matky i dítěte. Maminky mohou chodit s miminkem na procházky, ale i vyřídit důležité nákupy, neboť mají k dispozici dost prostoru navíc. Dítě zatím většinu času spí a není velmi aktivní. Když však pomalu roste a poznává svět, hluboký kočárek ho omezuje v pohybu i rozhledu. Proto musíte po čase začít uvažovat i o sportovním kočárku. Řekneme vám hlavní důvod, proč je to dobrý nápad.

Pohodlnost dítěte i rodiče

Sportovní kočárky Tako jsou praktičtější i z uživatelského hlediska. Odborníci radí pořídit si takový kočárek, který má řadu vylepšených funkcí. Vyplatí se vám tedy investovat do značkových kočárků, které si na vymoženosti potrpí. Výborně vám padne možnost nastavovat rukojeť dvěma způsoby – abyste na dítě viděli nebo aby mělo výhled ve směru jízdy. Rodičům přijde vhod i možnost polohovat rukojeť výškově. Kočárek je tak dobře použitelný pro nízkou maminku i vysokého tatínka. Pro dítě je takový kočárek skvělý hlavně tehdy, má-li polohovací opěrku zad, je dobře odpružený, a pokud má zesílený rám kvůli bezpečnosti při nárazu. Všechny moderní sportovní kočárky Tako nyní mají i bezpečnostní pásy.

Pokud přece jen nechcete kupovat dva kočárky, stále existuje možnost koupit hned na začátku kombinovaný kočárek. Ten je kompromisem mezi hlubokým a sportovním. V zásadě má všechny základní funkce obou druhů kočárku a vaše investice je tak pouze jednorázová.