Šaty pro těhotné

Těhotenské společenské šaty

Zima je sice v plném proudu a svědčí o tom i čísla na teploměrech, ale to ještě neznamená, že složíme všechny své ženské zbraně. V módu je za tu nejsilnější považována těhotenská sukně, respektive těhotenské šaty, no a my vám ukážeme, jak je nosit, i když teploty klesají velmi nízko.

těhotenské šaty

Rozhoduje materiál
Tajemství, jak si v zimě troufnout i kratší outfit, je vám zřejmě jasné. O všem rozhoduje materiál, který se drží hesla – čím hrubší, tím lepší. To znamená, že klasické bavlněné, džínové a jiné těhotenské běžné šaty dáme bokem a na přední věšáky zavěsíme ty pletené. Krásné zahřejí vrch i spodek těla, vypadají výborně pokud zimě se dokonale hodí.

Pokud se vám popis pletené šaty velmi nezamlouvá, řekněme si to zcela na rovinu. Jsou to v podstatě prodloužené svetry, které jsou šaty a které zahřejí přesně tak, jak je třeba. Dejte si pod ně tlusté punčošky, případně legíny, nazujte výše holínky as chladem byste neměli mít starosti.

Možnosti jsou široké
Pokud se vydáte na nákup takových těhotenských šatů, problém byste mít neměli. V aktuálním období jsou jejich plné obchody a jelikož se blíží svátky, jejich zásoby zvyšují i rozjeté předvánoční nákupy. Možná vás překvapí množství krátkých rukávů, kterými jsou mnohé modely těhotenské módy doladěné, ale představte si hladký top s dlouhým rukávem pod těhotenskými šaty a kombinace je hotová.
V obchodech vládnou různé vzory i provedení šatů, ale naprostou klasikou jsou zimní vzory. Stromky, vločky či dokonce sobi jsou velmi populární a na šatech vám vytvoří neopakovatelnou atmosféru Vánoc. Pokud však hledáte něco univerzálnější, vsaďte na jednobarevné modely, ať už v hladkém nebo vzorovaném pletení.

Z barev je těžko vybrat vítěze, ale už několikrát jsme vzpomínali, že aktuální zimě vládne červená. Tato ohnivá barva se spojuje a barevným trendem, který bude vládnout až do jara a který může ovlivňovat i váš zimní šatník. V naší galerii najdete dostatek barevných nápadů, které pro vás mohou být inspirací, takže stačí vybrat.
Pro ty uzimené jsou zde modely s rolákem, pokud však chcete zimním šatům dodat trošku sexappealem, hledejte nějaký pěkný výstřih. Šaty pak můžete snadněji kombinovat s bižuterií na krku, případně s šátky, se kterými můžete vytvořit zajímavou kombinaci.

Co vám nejen v zimě krásně vytvaruje postavu, tak to je opasek. Mnohé pletené šaty ho mají ve své barvě, ale najdete i modely s moderním hrubým páskem s výraznou přezkou. Tímto způsobem budete ve vámi vybraném outfitu vypadat ještě více ženštější než v těhotenských šatech a lá svetr a opasky můžete klidně i obměňovat.
Kratší, širší i vypasovanejší těhotenské modely, které se na aktuální zimu skvěle hodí. Tak co, vybrali byste si?